Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü
Trabzon Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

BU HAFTAKİ 'TATLI ÇARŞAMBA' MIZ

Güncelleme Tarihi: 06/03/2019

 13.02.2018 Çarşamba günü ;
Rutin olarak her hafta çarşamba günleri gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz çok güzel geçti.

Bu günkü etkinliğimizde Trabzon İl Sağlık Müdürlüğümüzü temsilen Kamu Hastaneleri Başkan vekili  Dr. Oğuz KARA ’da katıldı.

  Etkinlikle ilgili bir açıklama yapan Hastanemiz Başhekim Vekili Op. Dr Şaban UYSAL ;  ‘’Psikiyatri hastalarımızın sabırsızlıkla beklediği  ‘’Tatlı Çarşamba’’ etkinliğimizi aksatmadan devam ettiriyoruz .Bu haftaki menümüzde kısır, yaş pasta ve çerez mevcuttu. Hastalarımız, hekimlerimiz ve personellerimiz ile bir araya gelip ortak bir zaman geçiriyoruz. Hastalarımızın Tıbbı tedavisinin yanında sosyal, işlevsellik kazanmalarına katkıda bulunmuş oluyoruz. Çok güzel geri dönüşlerini görüp her hafta ayrı bir heyecan ve motivasyon ile hastalarımızın yüzlerinde bir gülümseme görebilmek adına çalışıyoruz’’ dedi.

  Dr. UYSAL şöyle devam etti; ‘’ayrıca bugün Trabzon İl Sağlık Müdürlüğü’müzden gelen bizleri bu etkinlikte yalnız bırakmayan Kamu Hastaneleri Başkan V. Dr. Oğuz KARA ‘ya çok teşekkür ederiz’’ dedi.

  Dr. Oğuz KARA’da yaptığı konuşmada; ‘’Bu güzel organizasyona katılmaktan son derece mutlu oldum, organizasyonu gerçekleştiren herkese çok teşekkür ederim’’ dedi .

Etkinlikte Başhekim V. Dr. Şaban UYSAL slayt  sunumu eşliğinde Ataköy Ruh ve Sinir Hastalıkları olarak; faaliyetlerimizi , istatistiklerimizi ve hastane tanıtımını gerçekleştirdi.

Çay, yiyecek  ikramı ve  müzikli eğlence yapılarak etkinlik sona erdi.

  • IMG-20190213-WA0049.jpg
  • IMG-20190213-WA0031.jpg

                                                                                                                         BAŞHEKİMLİK